כשאדם מגיע לגיל 12 הוא הולך לאיש מקצוע כדי ללמוד איך לקרוא את הפרשה שלו בתורה ואיך להניח תפילין.

כשאדם מגיע לסביבות גיל 17 הוא הוא לך למורה נהיגה ללמוד איך לנהוג.

 

הנחת תפילין ונהיגה הן פעולות מאוד פשוטות וזה נראה לנו מאוד מובן מאליו ללכת לאנשי מקצוע וגם לשלם להם כדי ללמוד את התחומים האלה.

 

העניין הוא שזוגיות, מיניות, בריאות וכו' הם נושאים הרבה יותר מורכבים, סבוכים ורגישים ומנהיגה או הנחת תפילין.

אני מזמין אותך לפגישת ייעוץ איתי שבה נלמד רבות אודות נושאים סבוכים ורגישים אלה 🙂

 

רוצה לקבל ייעוץ מאושר שמואלי? אלו תחומי המומחיות שלי:

1. ייעוץ מיני למיניות מצויינת –
טיפול בשפיכה מוקדמת, אי-שפיכה, אין-אונות בעיות זקפה או בן-אדם שהוא כבר טוב אבל רוצה להיות מהטובים בארץ במיניות ולראות תוצאות כמו ששום בן אדם אחר בשפה העברית בעולם יכול להביא אותך אליהם וכל זה בקלות.
התוצאות האפשריות:
להבין את עומקי העומקים של הפסיכולוגיה המינית של האישה ואת הגוף שלו, להגיע למצב שאתה והאישה מולטי-אורגזמיים, לעשות סקס כמה שאתה רוצה מבלי לשפוך, להגיע לשליטה טוטאלית בשפיכה, להביא את בת הזוג לאורגזמות מאיכות זכרית, איכות נקבית השפרצות וכו'….

2. ייעוץ זוגי ומיני לשלום בית ומיניות מצויינת עם בן או בת הזוג – אני עושה ניתוח מעמיק על האישה על ידי אסטרולוגיה, אסטרו-פסיכולוגיה, אסטרולוגיה מינית,  נומרלוגיה והקוד האנושי כדי להסביר לך בדיוק מה *לא* לעשות אף פעם, מה לעשות כל הזמן, איפה לשים הכי הרבה דגש כשאתה נוגע בה, איך בדיוק לדבר איתה, איך לייצר הרמוניה ושלום בית מדהימים, מה לעשות איתי לפני ובמהלך האקט המיני ועוד.

ייעוץ יחיד מסוגו בארץ שמשלב את כל הכלים הללו. ערך שלא יסולא בפז שיתן לך הבנה מאוד עמוקה לתמיד על בן או בת הזוג וכתוצאה מכך שלום בית ו/או מיניות משופרת.


3. ייעוץ לפיתוח גבריות וביטחון עצמי להעלאת סטטוס חברתי הצלחה בקריירה ומציאת זוגיות ברמה גבוהה –
אני עוזר לגברים לפתח סטטוס חברתי וביטחון עצמי פנימי יציב וקבוע ללא תלול בגורמים חיצוניים במטרה להביא אותם לתוצאות בקריירה ומציאת זוגיות לפי שיטת "סוד השמש ו-3 העמודות לבטחון עצמי לפי חוכמת הצ'אקרות קבלה ואסטרולוגיה" – השיטה האיזוטרית והמדוייקת ביותר בעולם לבנייה של בטחון עצמי פנימי שקיבלתי בתקשור ופיתחתי אותה לאחר מכן עוד עם השנים.
 

4. ייעוץ בריאותי – אדם שרוצה לרדת במשקל, לעלות מאסת שריר ללא חדר כושר ומשקולות, לפתור בעיות בריאותיות כמו סוכרת, לחץ דם, לפתוח את המערכת האנרגטית, לפתור טראומות, פחדים, חרדות, אדם שרוצה להעלות את רמות הטסטוסטרון והחיוניות שלו.
 

5. ייעוץ והכוונה כלליים לפי אסטרולוגיה קוד אנושי ונומרולוגיה –
שילוב של שיטות איזוטריות להכוונה של אדם לפתרון של כל בעיה בחיים שלו והכוונה לכיוון הנכון לו מבחינת קריירה, התאמה זוגית, ייעוץ בזמן משברים ועוד.


6. שטיפה אנרגטית וטיפולי F.E.E.L ו-T.T.R.T  לפתיחת המערכת האנרגטית והסרה של טראומות, חרדות, פחדים/פוביות למיניהם –
אני מבצע טיפולי שטיפה אנרגטית של ד"ר נאדר בוטו לאנשים כדי לפתוח להם הגוף האנרגטי שמשפיע ישירות על הגוף הפיזי שלנו.
כל כמה חודשים הגוף שלנו צובר כל מיני טראומות מקטן ועד גדול שגורמות לסגירה של הצ'אקרות (מרכזי אנרגיה) והמרידיאנים (ערוצי אנרגיה).
החסימות המקומיות האלה משפיעות על זרימת האנרגיה לאיבר החסום ויכולים לגרום בתחילה למצב של תפקוד לקוי כלומר תפקוד הייפר או היפו ובמצב של חסימה ממושכת אף לסרטן.

במהלך הטיפול אני מתחיל קודם כל בפתיחה של המפה האסטרולוגית, ניתוח קוד אנושי ונומרולוגיה לפי הצורך כדי להבין את הסיטואציות שאותו אדם חווה לאחרונה והכי חשוב מה הוא חווה בילדותו ואיך זה עיצב את חוויותיו האחרונות ואיך ניתן לפתור חוויות שליליות שחוזרות על עצמן! (זה ערך יחיד מסוגו בארץ!)

כלומר הטיפול מתחלק לכמה חלקים:
א. אבחון – על ידי אסטרו-פסיכולוגיה וכו'
ב. ייעוץ – מתן ייעוץ לאדם כדי שיבין מה הוא חווה בילדותו איך זה משפיע עליו עד היום ואיך ניתן לשפר את זה. מה הם השיעורים שהוא צריך ללמוד כדי שלא ימשיך להיחסם לו בעתיד אותם האיברים וכו'.
ג. טיפול שטיפה אנרגטית
ד. הנחיות להמשך עבודה עצמאית בבית לפי הצורך והרצון.

בד"כ מומלץ להגיע לשעתיים לטיפול זה.

מחירים - ייעוץ אישי

קורסים דיגיטליים או קורסים פיזיים