אושר שמואלי

אושר שמואלי

למה הם עושים זריקות? לפי התורה הקדושה ואיך ניתן לזהות מוזרק

מאמר למה הם מח סנים ואיך ניתן לזהות מישהו מח וסן
 
הסיבה שהם עושים את החי סון נעוצה בבריאת העולם ובשורש הנשמה של האנשים האלה. בעולם שלנו יש נשמות שמגיעות מצד הטוב בחינת עץ החיים ולעומת זאת יש אנשים שמגיעים מצד הרע, עץ המוות.
 
העולם שלנו עובד כך שבעצם השפע יורד מעולמות עליונים מטה אלינו לארץ. והאור הזה עובר דרך הספירות מספירת הכתר העליונה הגבוהה ביותר ועד למטה אלינו דרך כל העולמות והספירות. כאשר בין כל עולם ספירת היסוד שהיא כנגד איזור המין היא זאת שמצנרת אורות כלפי מטה אחרי שהיא קיבלה אורות מכל הספירות שקדמו לה (ולכן אחד מהשמות של ספירת היסוד זה 'כל' וזה גם למה צריך לשמור כל טיפה וטיפה של זרע מכל משמר ולא להוציא טיפה אם לא מדובר במצב של הבאת ילדים כמו שעשה יעקב אבינו ע"ה עד גיל 84) ולכן מצב של פגיעה בספירת היסוד מפסיק את ירידת השפע מעולמות העליונים ולכן זאת תהיה סיבה ראשונה – פגיעה בשפע של כל אדם מהעולמות העליונים שלו שלא יצונר כמו שצריך.
 
אדם שפוגעים לו בספירת היסוד כלומר במערכת המין שהיא שילוב של הכוכבים מאדים (האיבר הזכרי) וצדק (הזרע, אורות), יהיה במצב יותר השרדותי, שהוא צריך לעבוד יותר קשה ולקבל פחות תוצאות, יהיה לו קשה יותר לברוא מציאות, כלומר כדי לברוא את המציאות שהוא רוצה הוא יצטרך להשקיע יותר אנרגיה.
וכאשר הבן אדם נמצא במצב של חוסר והשרדות יותר קל לשלוט עליו ולכופף אותו לרצונם של השליטים, אנשי הסטרא אחרא.
 
עד כאן מנינו שני סיבות:
א. לסגור לבן אדם את צינור השפע ולהעביר אותו למצב השרדותי יותר.
ב. לשלוט באנשים האלה בצורה יותר טובה על ידי ייבוש השפע שיורד אליהם שמאפשר להם לברוא את המציאות אותה הם רוצים.
 
דבר נוסף זה בעצם עקרות, סירוס כימי.
אבא של אותם הנשמות זה סמא"ל מלאך המוות ואמא שלהם זאת אשתו לילית.
 
וכתוב בזוהר הקדוש סבא דמשפטים שהקב"ה סירס את מלאך המוות וצינן את אשתו שאחרת הם היו מטשטשים את העולם.
 
וגם כתוב שם שבתורה כתוב שאסור לזבוח לה' חיות עקרות מכיוון שהעקרות היא מהסטרא אחרא כלומר הצד הרע.
 
ודע שלפי המעשים שעושה האדם ניתן לאדם מהו שורש נשמתו. ודע שנשמות שרוצות להפוך אנשים לעקרים זה ממש לא מפתיע, הם פשוט מבטאים בדיבור ומעשה את השורש הרוחני של הנשמה שלהם.
 
עקרות היא בעצם ההפך מהמצווה הראשונה בתורה "פרו ורבו ומלאו את הארץ".
 
דבר נוסף, השליטים הם מעטים ויש גבול על כמה אנשים ניתן לשלוט ולפקח במקביל לכן הם רוצים להמעיט את הילודה כדי שכל הסיפור הזה לא יתהפך עליהם ויצא משליטה.
לכן הסיבה הג' היא בעצם לעקר ולסרס את האנשים.
 
וצריך לדעת שאדם מסורס בצורה חלקית או מלאה ככל שהזרע שלו חלש יותר כך הוא יתקשה יותר בבריאת מציאות. כמו שהוא מתקשה או לא יכול להביא ילדים בחומר כך יהיה לו קשה או בלתי אפשרי לברוא מציאות.
הזרע זה השפע של האדם השכלי והחומרי! היצירתיות של האדם.
 
ולכן גם אם בן אדם כבר עשה 10 ילדים והוא לא רוצה יותר, לעולם אדם חכם ירצה לשמור על זרע חזק ובריא.
 
דבר נוסף שקורה כתוצאה מפגיעה באשכים עצמם זה פגיעה ביצור הורמון המין הזכרי טסטוסטרון. ההורמון הזה הוא הורמון שגורם לגבר לצאת ולפעול במציאות למרות חוסר הודאות, כלומר הוא הלך לצוד ולהביא אוכל למשפחה למרות שהוא לא בטוח ימצא ויכול להיות שיכנסו לו קוצים בגוף ויכול להיות שהוא יסכן את החיים אבל הוא בכל מקרה למרות הפחד וחוסר הודאות והרצון לבטחון ונוחות הוא יוצא ועושה את המשימה שהוא צריך לעשות.
 
הורמון הטסט' הוא גם ההורמון שעוזר לאדם להציב גבולות ולהגיד 'עד כאן'!
אבל אנשים שיש להם רמות נמוכות של טסט' מתקשים להציב גבולות בצורה אוטומטית ותת-מודעת בגוף-נפש עצמם אלא הם יצטרכו ללמוד להציב גבולות בצורה יותר מודעת ולא בטוח שהגוף ישתף איתם פעולה.
 
זה כאילו לעשות ולהגיד דברים מהנשמה המודעת אבל זה מרגיש מוזר ולא מתיישב טוב בגוף.
 
ודע שבעולם הסטרא אחרא, הכל הפוך 180°. עץ החיים עובד בצורה כזאת שספירת הכתר, הזכרית, ניצבת בראש וספירת המלכות, הנקבית נמצאת למטה, לעומת זאת בעץ המוות זה עובד בדיוק הפוך כאשר מה שנקרא אצלנו מלכות אצלהם הופך להיות למעלה בחינת כתר והכתר שלנו הופך להיות למטה בחינת מלכות שלנו.
 
לעשות שינוי במציאות הוא לא מפליא כלל מכיוון שהארס הזה שהם מזריקים מתוך מזרק הוא לגמרי עיקרון של מזל עקרב דקליפות. מזל עקרב שולט גם על נחשים.
 
וכך גם המזרק יש לו צורה מדוייק של שן נחש – מזרק חד ממתכת שהוא חלול, חד ומוזרק דרכו ארס.
 
והנחש בא על חווה וממנו נולד קין ולכן אבא שלהם זה הנחש.
 
ודע שחם ניסה לסרס את אביו את נח וכן מלאך המוות ניסה לסרס את יעקב אבינו אבל הוא נכשל ובמקום לפגוע במקום העיקר הוא פגע בכך הירך גיד הנשה שהוא סמוך.
 
ולכן אל תתפלא בכלל שהם מזריקים רעלים. זה רק הטבע שלהם.
נסכם כמה סיבות שלמדנו עד כאן:
 
א. להעביר את האדם למצב של השרדות וחוסר.
 
ב. על ידי כך לשלוט באנשים.
 
ג. זה פשוט הטבע שלהם ואדם מיישם את הטבע שלו את שורש נשמתו במחשבה דיבור ומעשה שלו. ככה עשו גם אבותם ניסו לסרס.
 
ד. בן אדם מסורס יותר נכון לשליטה.
 
ה. יותר נוח וקל לשלוט על כמות נמוכה יותר של אנשים.
ועכשיו לאלה שלא הסכימו להזריק רעלים ורוצים למצוא בן או בת זוג שלא התחסנו, איך תמצאו אדם כזה?
אני עכשיו יתאר איך ניתן לזהות אדם שעבר הזרקת רעל שעושה נזק בלתי הפיך עד רמה מסויימת (כלומר ברגע שהאדם הכניס את זה לגוף זה עושה נזק גדול אבל ניתן לשפר מעט את המצב בצורה הדרגתית על ידי שימוש בכמה דברים קיצוניים אבל השיפור הוא הדרגתי ולוקח שנים וגם אז לא ניתן להחזיר את הגלגל אחורה למצב שהיה לפני זה, לפחות לא ממה שאני מכיר עד היום).
 
החי סון משפיע בעצם על כוכב מאדים שזה בעצם האינסטינקטים החייתיים של הבן אדם, החלק שבו הוא עושה פעולות כדי לקבל לעצמו. מציב גבולות. מאדים שולט גם על השרירים של הבן אדם ועל התפקוד המיני של הגבר בעיקר, אבל גם של האשה.
 
וצריך לדעת שאדם שעבר את החי סון רואים עליו שהוא מסורס, משהו בצבע של השיער, בפנים. רואים מצב של אדם יותר ניטרלי כזה, פחות חיות.
 
ואחד הדרכים הטובות לדעת זה להסתכל על הידיים והרגליים. בד"כ אצל מח וסנים בגלל הפגיעה במארס השרירים יורדים ולכן במקום טונוס שריר יפה ומושך מתגלה ניוון שרירים ושרירים רפויים.
בנוסף, בד"כ זה יבוא גם עם עליה ברמת השומן שהיא גם נגזרת של הירידה בטסט'.
 
בנוסף, תיווצר גם ירידה במאסת השריר בישבן והצורה שלו תהיה פחות מושכת.
 
לעומת ירידה במאסת השריר באיזור תיווצר עליה במאסת השומן אבל השומן הזה יהיה עם קמטים מה שנקרא 'צלוליטיס'.
 
ודע שכאשר אתה רואה ישבן לא יפה, שומן ברמה לא מושכת, שרירים מנוונים או רפויים יתר על המידה, דע שסביר להניח שזה מלווה בירידה ברמת הפוריות וכן בתפקוד המיני….
 
ודע שאם אתה עדיין מחו סן אומנם עשית פאדיחה של העולמות אבל אני לא שופט אותך ואני אוהב אותך אחי היקר, מקווה שקיבלת בכמה שנים האחרונות פצצה גדולה למערך האמונות שלך וזה גרם לך להתעורר למציאות האמיתית. לאיך עובד באמת העולם.
ע"כ.
 

רוצה לקבל במתנה את הספרון הייחודי שלנו שעזר למאות גברים לראות תוצאות במיטה?

הספרון הזה, בשווי 80₪, מחולק ללא עלות,

כנראה לזמן מוגבל

הספרון יעזור לך מהר מאוד להחזיק יותר במיטה ולעשות סקס טוב יותר
תתפוס את העותק הזה כל עוד אנחנו משחררים אותו בחינם!

ליצירת קשר השאר לנו הודעה

הפוסט עזר לך? שתף

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים