אושר שמואלי

אושר שמואלי

4 צעדים לשיפור חשק מיני| שיפור תפקוד מיני| ריפוי אין-אונות

גברים רבים בעולם במיוחד בכמה עשרות שנים האחרונות מדווחים רבות על חולשה רבה, עייפות, בעיות של חשק מיני, בעיות זקפה, בעיות תפקוד מיני ולא מבינים מה הסיבות לכך ולכן גם לא יכולים לשפר את המצב שלהם. במאמר הזה אתה תוכל להבין קצת יותר לגבי הנושא.

בעיות בתפקוד מיני, עייפות, חוסר חשק מיני, דכאון וכו' הם דברים שקשורים אחד בשני.

און מיני/תפקוד מיני/ חשק מיני הוא בעצם ביטוי של אנרגיית חיים. כאשר יש לי מספיק אנרגיה בגוף – יש לי חשק לחיות, חשק לפעול, לזוז, להתפתח, אני רוצה לקבל דברים, רוצה לתת, רוצה לעשות אהבה עם בת הזוג.

בעיות בתפקוד המיני יכולים לנבוע מארבע סיבות עיקריות:

  1. מתיחות גבוהה (חסימות אנרגטיות)
  2. חיוניות נמוכה
  3. רעילות במערכת
  4. בעיות וחסימות פיזיולוגיות או אנרגטיות בכלי הדם או במערכת המין.

הבה נרחיב על כל סיבה בנפרד.

  1. רמת מתיחות גבוהה

רמת מתיחות גבוהה נוצרת כתוצאה כמובן ממתיחות כתוצאה מחיי היום-יום אבל זה פשוט וכללי מדי. אני הולך לתאר לכם כאן גורמים ספציפיים ורלוונטיים יותר. לפי 'רפואה אינטגרטיבית מאחדת' שמאחדת בתוכה עולמות בין השאר של רפואה סינית והודית – אנו לומדים כי לכל משבר מקטן ועד גדול שקורה בחיים שלנו שלא עובד כראוי עלול להשאר לנו בגוף כחסימה אנרגטית ברמה של צ'אקרות (מרכזי אנרגיה) ומרידיאנים (ערוצי אנרגיה).

לכל צ'אקרה ומרידיאן בגוף שלנו, יש הקשר מיידי של תחום בחיים.

לדוגמא, מרידיאן שלפוחית השתן שנותן אנרגיה לכל מערכת המין (כולל איבר המין, אשכים וערמונית) עלול להיחסם כתוצאה מפחד מקיום יחסי מין, עלול להיחסם כתוצאה מטראומה מינית כמו שפיכה מוקדמת שלא התקבלה כראוי וגם פחד מבגידה או בגידה שקרתה מבת הזוג וכן היבטים מיניים נוספים.

 

הטראומות הללו, בכל תחומי החיים, מקטן ועד גדול, חוסמות לנו מרכזי וערוצי אנרגיה ברמות משתנות וזה בעצם גורם להשפעה ישירה של חסימה בגוף הפיזי של זרימת דם למקום, קישיון במקום, נפיחות, כאבים וכו'.

 

בנוסף, במקרה של מתיחות גבוהה ובמיוחד אם מדובר בלחץ כלכלי ותחושה של חוסר יציבות – מדובר בפגיעה באנרגיה של הכליות וכאשר יש תחושה כזאת השרדותית זה משפיע ישירות על המיניות בחוסר חשק מיני, ירידה בביטחון עצמי ועוד.

במקרה כזה מופרש הורמון שנקרא קורטיזול והוכח מחקרית שיש קשר ישיר בין כמות מוגדלת של קורטיזול לבעיות בחשק מיני ותפקוד מיני.

 

מה עושים כדי לשפר?

המטרה היא בעצם לעבור לאורח חיים שבו האדם לומד לנשום נשימה בטנית ביום-יום, להירגע ולהתסכל על החיים מנקודת מבט גבוהה מבלי להזדהות עם הרגשות שלו.

ובצורה ספציפית יותר, על האדם לעבור טיפול אנרגטי כמו ריברט'ינג, שטיפה אנרגטית וטיפולים מהסוג הזה שהמטרה שלהם לשחרר מהבן-אדם את החסימות והמתיחות מהמערכת האנרגטית שלו.

זה בעצם תמיד יהיה השלב הראשון בכל המקרים לעולם – הורדת רמת המתיחות כלומר הסרת החסימות האנרגטיות.

 

2. חיוניות נמוכה

הגורם השני שאנו צריכים לתת עליו מענה הוא חיוניות נמוכה.

חיוניות נמוכה קורית בראש ובראשונה מצריכת חיסונים, תרופות, ניתוחים, הקרנות (בדיקת CT, רנטגן, MRI) וכן כימיקלים למיניהם (כולל דאודרנטים, סבונים, נוזל כביסה ועוד רובם המוחלט מזיקים לבריאות במידה ומדובר בחומרים רגילים שכולם קונים) שהם מורידי החיוניות ופוגעי הבריאות הראשונים במעלה והחשובים ביותר.

אם אדם לא נחשף לאחד מאלו, שמהם אדם חכם ימנע ככל הניתן, הגורמים המשניים לחיוניות נמוכה יהיו: חוסר בתנועה, אכילה של תזונה מעובדת וג'אנק פוד, משקל עודף, קרינה אלחוטית (טלפון סלולרי, טלפון אלחוטי ביתי, WI-FI וכו') שהוכחה לפי אלפי מחקרים כמזיקה חד משמעית לרמת החיוניות והבריאות ותאורה כחולה בבית שמזיקה לעיניים וליצירה תקינה של הורמון השינה לאחר השקיעה, דבר שגורם לתחושת עייפות כרונית.

 

מה הקשר בין חיוניות נמוכה לחוסר תפקוד מיני?

אדם שיש לו חיוניות נמוכה, כלומר כמות נמוכה של אנרגיית חיים בגוף הרצון שלו לקבל יורד כלומר יש לו פחות שאיפות, פחות רצון ליצור, חולשה וכו'.

במצב כזה אין מספיק אנרגיה לגוף להפעיל את מערכת המין כתוצאה מחולשה כללית.

במצב של חולשה בינונית תהיה זקפה חלשה יותר, אנ-אורגזמיה (שפיכה עם אורגזמה חלשה מאוד או בכלל ללא אורגזמה) וכן תהיה שפיכה שלא נורית כמו חץ אלא נוזלת החוצה.

 

במצב של חיוניות עוד יותר נמוכה הגוף סוגר לגמרי את מערכת המין. הסיבה לכך היא ששפיכה, לפי הרפואה הסינית, היא בעצם הדבר שמבזבז את הכמות הגדולה ביותר של אנרגיה בגוף הגבר (מחזור חודשי אצל האישה).

לכן כדי לסגור את הברז הזה שעלול להוציא עוד אנרגיה שהיא במקרה הזה, גם ככה נדירה הגוף מכבה את המערכת הזאת.

 

מה עושים כדי להעלאות את רמת החיוניות?

המשימה שלנו כאן היא בעצם ללמד את האדם את אורח החיים הנכון כולל תזונה נכונה (הפוך 180 מעלות ממה שסיפרו לכם במיינסטרים מדיה), שינה, המנעות מקרינה, פילטור מי שתייה, החלפת תאורה בבית לתאורה שתומכת ביצירה בריאה של הורמון השינה, תוכנית פשוטה לאימונים אירוביים ואנ-אירוביים, וגם עדיפות עם מספר מתיחות מסויימות לגוף.

 

3. רעילות במערכת

רעילות במערכת כתוצאה בראש ובראשונה מחיסונים תרופות וברמה משנית כתוצאה מג'אנק פוד ושימוש בכימיקלים רגילים שכולם משתמשים כמו סבונים, שמפואים, דאודורנט, נוזל כביסה וגם פלסטיק שנכנס לגוף מבקבוקי פלסטיק או מזון שאוחסן בפלסטיק (במיוחד אם הוא חם, נוזלי, מכיל שמן, מלח ותבלינים) וכו' – הכימיקלים האלה מכילים חומרים שהם לא בריאים לגוף האדם.

כדי להתגונן מהרעילות של החומרים האלה הגוף שלנו משקיע אנרגיית חיים, כלומר החומרים האלה גונבים לי אנרגיה.

בנוסף, הוכח מחקרית שהחומרים האלה בעצם משפיעים על ההורמונים בגוף שלנו וכן עושים נזק לאיברים בעיקר הכבד והכליות שעוסקים בסינון ופליטת רעלים מהגוף – פגיעה בכליות ובכבד לפי רפואה סינית הן מתכון בדוק לבעיות במערכת המין.

בנוסף, החומרים האלה משנים לנו את ההורמונים בגוף בעיקר מעלים את רמת ההורמון הנקבי אסטרוגן, בעיקר פלסטיק.

ככל שיש יותר אסטרוגן בגוף (הורמון נקבי, אלמנט מים) יש פחות טסטוסטרון (הורמון זכרי, אלמנט אש) וזה משפיע ישירות על חיוניות, מאסת וטונוס שריר, התנהגות ומראה זכרי, חשק מיני, משיכה מינית.

 

מה עושים כדי לשפר?

צריך לעבור לשימוש במוצרים הנכונים, מוצרים טבעיים כמו סבון טבעי, אחסון מוצרים בקופסאות זכוכית, סינון מים, תזונה בעיקר אורגנית ועוד.

 

4. בעיות וחסימות פיזיולוגיות בכלי או במערכת המין

אדם שעשה חיסונים לקח תרופות וכו' עלול לסבול מנזק פיזיולוגי באיבר המין, הערמונית והאשכים.

בדיקות CT ודומיהם מייצרים נזק בלתי הפיך לכלי הדם וללב שעלולים לפגוע מן הסתם בכל פעילויות הגוף שכוללות כמובן את הפעילות המינית.

טראומות פיזיות כתוצאה מאוננות מוגזמת ובצורה חזקה, או משימוש בתרופות כמו ויאגרה בין אם 'טבעיות' או 'לא טבעיות' וכן כיפופים למיניהם לאיבר המין שקרו במהלך האקט מיני.

במקרים האלה יכול להיות מצב שלא מגיע מספיק דם לאיבר המין וגם אם מגיע לא נכנס מספיק דם לבפנים כתוצאה מצלקות פנימיות/פיברוזיס באיבר המין.

 

מה עושים?

מורידים את רמת המתיחות על ידי שטיפה אנרגטית קודם כל כדי לפתוח את כל המערכת האנרגטית. לאחר מכן מתחילים לחיות אורח חיים נכון שכולל מתיחות למרידיאנים ולצ'אקרות, אימון אירובי, אנ-אירובי, הפחתת חשיפה לקרינה ועוד ועוד.

 

 

לסיכום

עכשיו אתה מבין טוב יותר את הסיבות לבעיות תפקוד מיני, אין-אונות, אונות נמוכה, חוסר בחשק מיני.

כאשר הבנת את הסיבות שיצרו את התוצאה/המחלה, עכשיו בעצם נשאר לסור מרע ולעשות טוב.

 

אם אתה רוצה לקבל את כל המידע והסיסטמים המלאים, טיפולים לפתיחת המערכת האנרגטית, ייעוץ לאורח חיים בריא מותאם אליך אישית, תוכנית אימונים פשוטה קלה וקצרה שכל אחד יכול לעשות, ייעוץ וליווי מאיש מקצוע, מוזמן ליצור קשר בטלפון 0584566789 או להשאיר הודעה מתחת.

רוצה לקבל במתנה את הספרון הייחודי שלנו שעזר למאות גברים לראות תוצאות במיטה?

הספרון הזה, בשווי 80₪, מחולק ללא עלות,

כנראה לזמן מוגבל

הספרון יעזור לך מהר מאוד להחזיק יותר במיטה ולעשות סקס טוב יותר
תתפוס את העותק הזה כל עוד אנחנו משחררים אותו בחינם!

ליצירת קשר השאר לנו הודעה

הפוסט עזר לך? שתף

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים