אושר שמואלי

אושר שמואלי

האם נשים הן סלקטיביות? האם יש להן סטנדרטים גבוהים בבחירת בן זוג? חידוש מבהיל מהגמרא

במסכת קידושין מא. כתוב שם שגבר צריך לראות את האשה טרם שהוא מקדש אותה כדי שלא תתגנה בעיניו אחרי החתונה והתורה ציוותה "ואהבת לרעך כמוך".

אבל לעומת זאת לגבי אשה, מספרים לנו רבותינו ז"ל שאין צורך שהאשה תראה את הבעל טרם הקידושין, ומתרץ שם ריש לקיש את הסיבה:
שאומרת הנשים ככה: "טב למיתב טן דו מלמיתב ארמלו".
כלומר: עדיף לשבת בשתיים מאשר לשבת לבד.

ומכאן אנחנו לומדים שהאשה יכולה להתרצות אפילו בבעל ברמה נמוכה ושהסטנדרטים שלהם הם נמוכים, בניגוד אולי למה שחשבנו כשהיינו קטנים וכו'.


דבר נוסף שצריך לדעת זה שנשים הן אלמנט מים בעיקר, קשורות לירח ומזל סרטן, וכמו שהמים סופגים את כל הג'יפה ואת כל הלכלוך מבלי לעשות איפה ואיפה, כך גם הנשים למעשה, באופן כללי, אין להם סטנדרטים גבוהים בנושא של זוגיות ובמיוחד אם יש להן הרבה מזלות נקביים במפת הלידה (מזלות מים ואדמה). 

ולכן כשגבר רוצה להכנס לזוגיות חדשה הוא צריך לדעת שכל מה שנשאר לעשות זה למצוא את המטרה הרצויה ולהיות מאוד עקבי ולהיות עם ההשקפה הנכונה ולעשות את הפעולות הנכונות ובהנחה שהבחורה הזו היא באמת מתאימה לו ברמה של מעל 80% מבחינה אישיותיות (התאמה קודם כל מבחינה הגופנית לפי "הקוד האנושי" ואחרי זה אסטרולוגיה) אז באמת תהיה פה זוגיות.


וזה עובד גם על בחורות יפות ביותר וממשפחות עשירות ומיוחסות, כל מה שצריך זה למצוא את הבחורה הנכונה ולהיות עם המיינדסט הנכון והפעולות הנכונות ואתה תוכל להכנס איתי לזוגיות.


זה רלוונטי גם לאנשים שהם כבר בזוגיות, אם חשבת לרגע שהיא יפה או יותר ממך איכשהו עכשיו שלמדת את הדברים הנ"ל אתה יכול להסתכל על הדברים בצורה יותר פרופורציונלית.

למעשה האשה היא סוג של מראה שלך וכדי להגיע איתה לתוצאות טובות של חיבור ומשיכה מי נית טובים – אתה צריך להשתנות בעצמך ושום טיפול זוגי שמערב אותה לא יתן לך את התוצאות האלה. כי היא מראה שלך ואתה צריך לדעת מה הם ההשקפה הנכונה והפעולות הנכונות לעשות בתוך הזוגיות כדי שתהיה היררכיה ברורה וטובה בבית וכן משיכה מי נית כמו שצריך.

רווק ורוצה למצוא בת זוג? בשנים האחרונות עזרתי לכמות גדולה של תלמידים להכנס לזוגיות עם בחורות יפות ואיכותיות, בחורות ברמה יותר איכותית ממה שהם היו רגילים קודם לכן. יש לנו גם הוכחות לזה בעדויות וידאו וטקסט.

אם נמאס לך כבר להיות רווק או להתפשר על כל מיני בחורות ברמה נמוכה דבר איתי בתוך זמן קצר אתה תהיה כל כך מושך ומפוצץ ביטחון עצמי וטסטוסטרון שפשוט בכל חדר שתכנס אתה תהיה מספר אחת בחדר והבחורות הרלוונטיות אליך ממש יחכו שתיצור איתם קשר ושתקדם איתם עניינים.
בזוגיות ורוצה לסדר את ההיררכיה והמשיכה כמו שצריך?

אף אחד לא לימד אותנו איך להתנהג נכון בזוגיות וזה פשוט בלתי אפשרי להצליח בזוגיות (וגם לא בעסקים ובבריאות ובחינוך ילדים) בלי ללמוד על זה מכיוון שאומר הרמב"ם (הלכות חנוכה פ"ד יד) שכל התורה ניתנה כדי לעשות שלום בעולם – ואם כל התורה נתנה בשביל זה והתורה זה טקסט שהוא עמוק מיני ים ואנחנו אפילו לא קרובים להבין מה כתוב שם באמת עם כל ספרי הקבלה וכו' שיצאו עד היום, מסתבר שזה בכלל לא פשוט ולא מובן מאליו להיות בשלום בית עם הבחורה.


אז אם נמאס לך להיות בבית "שויוני" ונמאס לך שאין משיכה מי נית כמו שצריך וכובד למילה שלך, יכול להיות שהגיע הזמן לעשות שינוי ולגרום להיררכיה נכונה בבית לטובת כולם וכן למשיכה חזקה ועוצמתית ורטובה ורוטטת.


אם זה נשמע לך טוב אתה מוזמן להתקשר 0584566789 או לשלוח הודעה בווטסאפ למספר הזה.


רוצה לקבל במתנה את הספרון הייחודי שלנו שעזר למאות גברים לראות תוצאות במיטה?

הספרון הזה, בשווי 80₪, מחולק ללא עלות,

כנראה לזמן מוגבל

הספרון יעזור לך מהר מאוד להחזיק יותר במיטה ולעשות סקס טוב יותר
תתפוס את העותק הזה כל עוד אנחנו משחררים אותו בחינם!

ליצירת קשר השאר לנו הודעה

הפוסט עזר לך? שתף

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים