אושר שמואלי

אושר שמואלי

השורש והמקור של בטחון עצמי | איך לבנות בטחון עצמי | מדריך לבטחון עצמי | איך לשפר בטחון עצמי

הרבה אנשים לא יודעים את זה אבל בטחון עצמי הוא צפוי מאוד וניתן לבנות אותו בצורה מדוייקת על ידי בנייה של הדברים שאסביר במאמר זה

אחי היקר, דע שהגוף שלנו מקבל את הסדר שלו ואת החיות שלו על ידי הנפש הבהמית.
הנפש הבהמית שלנו היא בעצם הגוף האנרגטי שלנו.

ודע שהגוף שלנו בנוי מאותם 4 האלמנטים של כל שאר הדברים החומרייים שזה אש אויר מים אדמה.

ודע שמה שמאפשר את הסדר של 4 האלמנטים האלה בכמות כזו או אחרת וגם את הקוטב המי ני כמה האדם יהיה זכרי או נקבי, זה גם נקבע בנפש הבהמית.

ודע שהנפש הבהמית היא נוצרת כאשר הזרע פוגש את הביצית שאז נפגשים הקוטב הזכרי והקוטב הנקבי.

ודע שהנפש הבהמית שלנו בנויה מ-2 קטבים אנרגטיים, 7 צ'אקרות (ספירלות של אנרגיה, מרכזי אנרגיה. נמצאים מחוץ לגוף ומצנרים אנרגיה פנימה) ו-12 מרידיאנים (ערוצי אנרגיה בתוך הגוף)


ודע שכל הבריאות של הגוף וההרמוניה של הזרימה האנרגטית בו תלויה בפתיחה של הצ'אקרות והמרידיאנים, חסימה בצ'אקרה או מרידיאנים מייצרת יובש במקום שאליו אמורה הייתה האנרגיה להגיע, חוסר אנרגיה, חוסר חיות באותו המקום וזה יכול להוביל במקרה הכי קיצוני לסרטן ובמקרה פחות קיצוני לתפקוד לקוי של איבר וכו'.


ודע שהצ'אקרות של הגוף בנויות מלמטה למעלה בחינת "אמת מארץ תצמח", וכל צ'אקרה עליונה נסמכת על התחתונות ממנה לקבל אנרגיה.

זה אומר שהצ'קרה החשובה ביותר היא הצ'אקרה הראשונה, צ'אקרת הבסיס.
צ'אקרת הבסיס היא זאת שמקבלת אנרגיה ישירות מן האדמה ומהאנרגיה הזאת כל הגוף הפיזי מתקיים (לא הנשמה, שהיא ניזונת מאנרגיה של אהבה וחוכמה).

ודע שכדי להיות בריא הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לעשות הוא להגיע למצב ש-3 הצ'אקרות התחתונות שלך הן פתוחות בצורה קיצונית ביותר ולא רק פתוחות כלומר שאין בהן חסימה שזה בחינת סור מרע אלא שהן צריכות להיות בשגשוג קיצוני שזה בחינת עשה טוב.


ודע שהבריאות הפיזית שלך נסמכת בעיקר על 3 הצ'אקרות התחתונות, בעיקר הראשונה והשנייה ודע גם שכל הבטחון העצמי שלך הוא תלוי באותן 3 הצ'אקרות!


ודע שהבטחון העצמי שלך, הוא זה אשר מבפנים החוצה גורם לצ'אקרות להפתח ולהגיע למצב של שגשוג.ודע שהבטחון העצמי שלך בנוי מהשקפה נכונה (מערך אמונות/שכלים/מיינדסט) ופעולות נכונות.


ודע שהבריאות שלך (שזה בגוף) והבטחון העצמי שלך (שזה בנשמה, כלומר דבר רצוני מודע שאתה יכול לשפר אותו בצורה ישירה ומהירה, לעומת הבריאות שזה קצת יותר עקיף ולוקח יותר זמן) הם בעצם הדבר הבסיסי והראשוני ביותר לכל פעולה וכל דבר שאתה עושה בחיים שלך, והם אשר יקבעו את רמת הסיפוק, ההצלחה והאושר בחיים שלך.


ודע שהבטחון העצמי שלך (שבנוי מאב"א – אהבה עצמית, בטחון עצמי, אמונה עצמית), נבנה על ידי אמונות ופעולות נכונות ב-3 הצ'אקרות הנכונות.

ודע שכאשר 3 הצ'אקרות האלה משגשגות זה הבסיס לשלום בית, משיכה מי נית טובה עם נשים, כריזמה, יציבות פנימית בלי קשר למה שקורה בעולם החיצוני, שמחה פנימית, יכולת להנות מהחיים, להיות ממורכז, מרוכז, לעשות מה שאתה רוצה, להיות ביכולת של נתינה והכלה של אנשים, להיות בסטטוס חברתי גבוה, למכור לאנשים (אם אתה לא מוכר לבן אדם אתה לא יכול לעזור לו), שגשוג בקריירה, יכולת למידה, פתיחות ראש, קלילות, חוסר הצמדות לחומר, יכולת לחדור ולברוא מציאות, זכרון, חדות מחשבה וכל שאר הדברים הטובים שאדם רוצה בחיים שלו.


ודע שהצ'אקרות עובדות אצל גבר בצורה כזאת:
צ'אקרה 1, צ'אקרת הבסיס – מול גברים/איומים

צ'אקרה 2, צ'אקרת המין – מול נשים/מי ניות/אהבת הגוף העירום

צ'אקרה 3, צ'אקרת הבטן (מקלעת השמש) – כלכלי.

כל צ'אקרה כדי להביא אותה לשגשוג עדיף להתחיל בטיפול כזה או אחר לפתיחת צ'אקרות אני משתמש בדרך כלל עם לקוחות שלי בטיפול מיוחד שנקרא שטיפה אנרגטית שהוא טיפול יחסית אגרסיבי שפותח את הצ'אקרות חזק ומהר.

אבל מספיק שיש לך את האמונות הנכונות לגבי הצ'אקרות כדי לפתוח אותם ברוב המקרים והאמונות האלה הם זהות אצל כל אדם שהוא בחינת נשמת ישראל כלומר ישר אל ולא עקום כלומר 180° הפוך מהאמת.

ואחרי שלמדת את האמונות הנכונות לגבי כל תחום חיים כזה השלב הבא זה לעשות פעולות זכריות שבהם אתה משפר את התחומים האלה.

וכל הדברים האלה אח יקר ניתן למצוא בספר שהוא מאוד יקר (לא במחיר) וחשוב.

כל האמונות של היסוד הפנימי היציב שעליו כל המציאות שלך מתבססת, הכל נמצא בתוך הספר הזה.

לרכישה וגישה מיידית לגישה הדיגיטלית של הספר לחץ כאן
לפרטים נוספים על הספר לחץ כאן

 

יש לנו את זה גם בגרסא הרבה יותר חזקה של קורס פיזי, קורס ששינה לגברים שעשו אותו את החיים בצורה קיצונית. הקורס הזה נקרא המסלול המשולב כי הוא מכיל שני קורסים והם: טסטוסטרון פרנדלי לייפסטייל (נקרא גם סוד השמש) וחגורה שחורה במי טה.

שני הקורסים האלה באחריות זה הקורסים החזקים ביותר שאתה יכול לעשות בשפה העברית בתחום של פיתוח עצמי, בטחון עצמי, שלום בית, זוגיות ומהחזקים ביותר בעולם בתחומים האלה.

 

איך לבנות בטחון עצמי | איך לשפר בטחון עצמי | מדריך לבניית הבטחון העצמי

 

רוצה לקבל במתנה את הספרון הייחודי שלנו שעזר למאות גברים לראות תוצאות במיטה?

הספרון הזה, בשווי 80₪, מחולק ללא עלות,

כנראה לזמן מוגבל

הספרון יעזור לך מהר מאוד להחזיק יותר במיטה ולעשות סקס טוב יותר
תתפוס את העותק הזה כל עוד אנחנו משחררים אותו בחינם!

ליצירת קשר השאר לנו הודעה

הפוסט עזר לך? שתף

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים